Jak wykorzystać

AI w projektowaniu wnętrz?

3 H

Clock

Dawno

dawno temu...


... w świecie pełnym kreatywności i innowacji, pojawiła się dynamiczna siła o imieniu Kristina Busko. Uzbrojona w pasję do architektury, bystre oko i nienasycone pragnienie tworzenia, Kristina wyruszyła w ekscytującą podróż, która doprowadziła ją do stworzenia autorskiegu kursu

"Jak wykorzystać AI w projektowaniu wnętrz?!"
W świecie napędzanym przez technologię wierzyła, że wykorzystanie mocy sztucznej inteligencji może wynieść projektowanie wnętrz na nowy poziom. I tak rozpoczęła misję połączenia tych dwóch światów.

Dzięki niestrudzonemu zaangażowaniu i niezachwianej determinacji Kristina opracowała pionierski kurs - jak sztuczna inteligencja może być płynnie zintegrowana z projektowaniem wnętrz.Midjourney

To innowacyjne oprogramowanie jest głównym tematem mojego kursu i nie bez powodu. Midojourney wielokrotnie udowodnił, że jest w stanie generować wizualizacje najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad złożonym projektem architektonicznym, czy prostą infografiką, Midojourney ma wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do ożywienia Twojej wizji.


Wyobraź sobie świat, w którym sztuczna inteligencja staje się Twoim zaufanym partnerem projektowym, pomagając Ci tworzyć przestrzenie, które doskonale odzwierciedlają Twoją osobowość, potrzeby i pragnienia.

Szczegóły kursu

 • kurs trwa łącznie 3h
 • koszt kursu to 1200 euro (możliwe 3 -4 osobowe grupy
 • 1 spotkanie online trwające 2h, omówienie projektowania w AI, gdzie pokazuję jak uzyskać efekt fotorealistycznej wizualizacji, na koniec otrzymujesz kilka zadań do wykonania samodzielnie.
 • 2 spotkanie online trwające 1h, omówienie tego, co udało Ci się wykonać samodzielnie, omówienie ew. problemów i trudności
 • w tej cenie otrzymujesz ebooka z rozwinięciem zagadnień kursu.
 • po kursie dodatkowo zapewniam 1 h konsultacji do wykorzystania w dowolnym terminie


 • otrzymasz ode mnie sprawdzone komendy do generowania wyjątkowych wnętrz
 • nauczysz się wykorzystywać AI zestawień materiałów i moodboardów dokładnie pod swój projekt
 • zdobędziesz większe zasięgi w social mediach
 • zaoszczędzisz swój czas na pracę, której AI nie zastąpi, czyli kontakt z ludźmi i praca "w terenie" zamiast siedzenie przed komputerem
 • pokażę Ci, jak dodatkowo tworzyć opisy do projektów dzięki AI na bloga, IG i FB


Dlaczego mój kurs?

KURS "Jak wykorzystać AI w projektowaniu wnętrz" wyróżnia fakt, że został on stworzony przez projektantkę wnętrz, czynnie działającą w zawodzie. Skierowany jest do artystów, projektantów wnętrz, architektów i miłośników designu.


Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym projektantem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem, Midjourney z pewnością przekroczy Twoje oczekiwania.

To Ty decydujesz, jak wykorzystasz możliwości najnowszej technologii.


Nie czekaj i zapisz się na mój kurs!kup teraz

kristinabuskodesign@gmail.com

(+48) 503 649 495facebook
Black Instagram Logo
YouTube

Wnętrza,

które powstały

w AI